Gabi: przyrodnik, kucharz, złota rączka. Od kilkunastu lat współorganizuje i prowadzi wyjazdowe warsztaty edukacyjne m. in. w Puszczy Knyszyńskiej i Tatrach. Wieloletni praktyk alternatywnych sposobów na życie. Interesuje się karate i grami komputerowymi.
Jędrek: przyrodnik-ornitolog, malarz, pracował jako nauczyciel w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum, obecnie w 1SLO w Warszawie, od wielu lat prowadzi wyjazdy do lasu dla młodzieży w różnym wieku. Lubi malować i wędrować.
Kuba przyrodnik i ekonomista, pracuje naukowo na Uniwersytecie Warszawskim, od ponad 10 lat organizuje wyjazdy do lasu dla młodzieży, przez kilka lat był nauczycielem przyrody w gimnazjum i liceum. Działa w Kooperatywie Spożywczej „Dobrze”, interesuje się lasem i post-wzrostem.
Grześ: biolog, miłośnik lasu, od jedenastu lat organizuje warsztaty przyrodnicze w rejonie Puszczy Knyszyńskiej. Nauczyciel biologii w szkole podstawowej i gimnazjum. Prowadzi spacery przyrodnicze po dzikiej Warszawie.
Zosia: antropolożka, prowadziła zajęcia plastyczne oraz lekcje języka polskiego w Ośrodku dla Cudzoziemców, pracowała jako asystentka kulturowa dzieci uchodźczych w szkole podstawowej. Lepi naczynia ceramiczne i buduje lalki.
Igor: biolog – ekolog, przyrodnik związany z Dziką Ochotą, student Wydziału Biologii UW. Zgłębia tajniki interakcji międzygatunkowych, próbując nauczyć się jak rozmawiać ze zwierzętami. Od trzech lat prowadzi wycieczki przyrodnicze po Warszawie.